Edhe Fenerbahce e mposht Manchester Unitedin

Se Manchester United asht ne nji krize te thelle, kjo nuk asht ma dicka e panjohun.

Lojtaret e Mourinhos pesuen humbje ne Turqi nga Fenerbahce me rezultat 2-1, shkruen Rrokum.TV.

Gollat per turqit i shenuen Sow dhe Lens, secili ma i mire se tjetri, ndersa ‘gollin e nderit’ per anglezet e shenoi Rooney./Rrokum.TV

https://www.youtube.com/watch?v=zuBtMvlHIu4