Edhe nji lojtar i Shqipnisë i bashkohet Kosovës

Edhe mbrojtësi i Kombëtares së Shqipnisë, Amir Rrahmani ka me ju bashkue Kosovës, sikurse Milot Rashica, Alban Meha dhe Herolind Shala.

Këtë e ka konfirmue trajneri i njohun kosovar, Bylbyl Sokoli. Ky i fundit ka zbulue se mbrojtësi i RNK Splitit e ka pranue ftesën e bame nga ekipi i drejtuem nga Albert Bunjaku.

“Amir Rrahmani ka zgjedhë Kosovën. Asht normale që me ba diçka të tillë, ai dhe shumë të tjerë”, ka thanë Sokoli,

Shperndaje në: