Edi Rama tue kqyrë Shqipninë, ‘mendjen te Italia’

Kryeministri i Shqipnisë, Edi Rama, ka ba nji gjest kontrovers në ndeshjen që kombëtarja e Shqipnisë e zhvilloi ndaj Spanjës.

Në të njajtën kohë me Shqipninë luejti edhe Italia në Maqedoni dhe Edi Rama nuk hezitoi që haptas të shprehë simpatinë e tij për kombëtaren Azzure.

Shperndaje në: