Euro 2016, ndeshjet e sotme

Edhe sot jane ne program tri ndeshje te Europianit, qe kane me na dhane emocione futbollistike.

Ne oren 15:00 luhet ndeshja Turqi-Kroaci, ku pritet me qene nji ndeshje interesante dhe e tensionueme, tue dite traditen e ndeshjeve kur jane perballe keto dy kombetare ndermjet tyne, transmeton Rrokum.TV.

Ne oren 18:00 asht ndeshja, ndoshta ma pak interesante, ne mes te Polonise dhe Irlandes se Veriut.

Ndersa, ne oren 21:00 luhet ndeshja tjeter ndermjet Gjermanise dhe Ukraines. /Rrokum.TV