Euro 2016, pesë talentat që pritet me shkëlqye

Kanë mbetë edhe 15 ditë deri në fillimin e garës ma të randësishme në Europë, Euro 2016.

Në këtë Europian kanë me luejtë emna të njohun të futbollit, por fokusi ka me qenë te talentat, transmeton Rrokum.TV.

Këta janë 5 talentat që kanë me u vëzhgue dhe që munden me lanë shejen e tyne në Euro 2016:

Dele Alli (Tottenham-Angli)
Leroy Sane (Schalke-Gjermani)
Renato Sanchez (Benfica/Bayern-Portugali)
Anthony Martial (Manchester United-Francë)
Oscar Hiljemark (Palermo-Suedi)

Shperndaje në: