Europa League: Ky asht kundërshtari i Shkendijes

Shkëndija e Tetovës ka mësue kundërshtarin e play off për Europa League. Tetovarët kanë me u përballë me ekipin belg të KAA Gent.

Ky nuk asht short aspak i lehtë, sepse kundërshtari ka potencial dhe ka kallxue formë të naltë në ndeshjet e fundit.

Shperndaje në: