FIFA publikon 10 gollat për çmimin ‘Puskas’, kjo nuk pritej (video)

FIFA ka publikue 10 gollat ma të mirë të vitit 2016, të cilët kanë me garue për çmimin “Puskas”.

Në listë janë përfshi gollat e dy futbollistëve të Barcelonas, Lionel Messi dhe Neymar.

Ndërkohë, për çudi, aty nuk gjendet perla e Xherdan Shaqirit, në ndeshjen Zvicër-Poloni në “Euro 2016”.

Shperndaje në: