Finalja e Euro 2016: Formacionet zyrtare

Ne oren 21:00 luhet ndeshja finale e Euro 2016 ndermjet Portugalise dhe Frances, ku ka me u percaktu triumfuesi i kesaj gare.

Ma shume se 1 ore para se me nise takimi, te dyja ekipet kane ba zyrtare formacionet e tyne qe kane me u paraqite ne fushe, transmeton Rrrokum.TV.

Qe formacionet:

auto_for1468171975