Fitorja ndaj Serbisë apo kjo sot ndaj Maqedonisë? Përgjigjet De Biasi

Në përfundim të ndeshjes, trajneri i Kombëtares se Shqipnisë, De Biasi asht shprehë i lumtun për fitoren kundër Maqedonisë.

“Ma e bukur fitorja kundër Serbisë në CAS apo ndaj Maqedonisë? Kjo e sotmja asht ma e bukur, sepse u fitue në fushën e lojës” u shpreh De Baisi.

Tekniku italian theksoi se fitorja e sotme asht shumë e randësishme mbasi e pozicionon Shqipninë me 3 pikë po aq sa Spanja dhe Italia.

Shperndaje në: