Fjalët e para të lojtarit të ri të Juventusit

Lojtari ma i ri i Juventusit, Marko Pjaca asht shprehë i lumtun dhe i entuziazmuem që i asht bashkue kampionëve të Italisë.

Jam shumë i lumtun dhe i entuziazmuem që kam ardhë në nji ekip kaq të madh. Menxi pres me i fillue stërvitjet dhe me luejtë për këtë ekip. Shpresoj të fitojmë shumë trofe dhe ky asht objektivi, veç due me ja nis. Mendoj se duem me fitue trofeun në ligë dhe në kupë dhe padyshim se duem me shkue sa ma larg në Ligën e Kampionëve”, asht shprehë 21-vjeçari.

Shperndaje në: