Flamini ‘godet’ me ekipin e ri

Ish mesfushori i Arsenal dhe Milan Mathieu Flamini kishte mbet pa ekip. Por, lajmet e fundit thone se ai pritet me ju bashkue nji ekipi ne Angli.

Fjala asht per Crystal Palace, anetar i Premier League.

Shperndaje në: