Formacionet zyrtare: Italia-Spanja

Italia dhe Spanja i kanë publikue formacionet zyrtare, për derbin e 1/8 së finales në Euro 2016, takim ky që zhvillohet në orën 18:00.

line-ups-5

Shperndaje në: