Formacioni i dështakëve n’Angli, mes tyne edhe nji shqiptar

Goal.com’ ka publikue formacionin me futbollistët e dështuem të javës në Ligën Premier.

Simbas portalit të madh sportiv, ekipi ma e dështuem i javës asht Manchester United, që ka pesë futbollistë në formacion.

Emna të mëdhaj si Zlatan Ibrahimovic, Wayne Rooney, De Gea, Gary Cahill dhe Jack Wilshere janë pjesë e këtij formacioni.

Në formacionin e të dështuemve të javës ka nxanë vend edhe futbollisti nga Kosova, Adnan Januzaj.

flopp

Shperndaje në: