Formacioni ma i mirë simbas Puyol, këtë s’e ka pritë askush (foto)

Carles Puyol ka zgjedhë formacionin e kombinuem me lojtarët ma të mirë simbas tij.

Ish reprezentuesi spanjoll ka befasue kështu tue mos e futë në këtë formacion asnji lojtar të Barcelonës si dhe as Leo Messin.

Dhe, shumica dërmuese e këtyne lojtarëve janë nga kampionati italian, Serie A.

0026