Foto e ekipit brazilian n’avion para aksidentit

Lojtaret e ekipit brazilian Chapecoense sot kane pesue aksident me aeroplan ne Kolumbi dhe ende nuk dihet per fatin e tyne.

Lajmet e fundit raportojne per 6 te mbijetuem por nuk ka te dhana te detajueme.

Kjo asht foto e ekipit mbrenda avionit para se me ndodhe aksidenti.

Shperndaje në: