Foto e parë e FC Prishtinës mbas akomodimit në Suedi (foto)

FC Prishtina nesër ka me zhvillue ndeshjen e parë kualifikuese për Europa League ndaj ekipit suedez, Norrkoping, dhe tashma ekspedita e “bardhekaltërve” asht akomodue në Suedi, shkruen “Korneri.net”.

FOTO-PRISHTINA-5-681x511

Shperndaje në: