Foto: Jetoni pak çaste në shtepinë superlluksoze të Michael Phelps!

Legjenda e Lojnave Olimpike, Michael Phelps, ka prezentue shtëpinë e tij miliona dollarëshe në Arizona.

Notari amerikan, i cili në Rio mori statusin “Mbreti i Lojnave Olimpike”, tue fitue edhe pesë medalje të arta, që në total i bajnë 23, tash sapo asht vendos në shtëpinë e re, shkruen TMZ.

Shtëpia prej 6010 metrash katrorë, pa dyshim që ka nji pishinë të bukur dhe po ashtu pamje nga mali.

 

2-phelps

 

3-phelps

 

4-phelps

 

5-phelps

 

6-phelps

 

7-phepls

 

8-phelps

Shperndaje në: