France Football zbulon edhe disa emna të ri për Topin e Artë, befasi!

“France Football” ka gati listën prej 30 kandidatëve për çmimin “Topi i Artë”, ndërsa deri tash ka zbulue 20 prej tyne

Mbas, Gareth Bale, Cristiano Ronaldo, Gianluigi Buffon, Emerick Aubameyang, Sergio Aguero, Kevin De Bruyne, Gonzalo Higuain, Paulo Dybala, Diego Godin, Antoine Griezmann, Zlatan Ibrahimovic, Andres Iniesta, Toni Kroos, Koke, Robert Lewandowski, Leo Messi, Thomas Muller, Luka Modric, Riyad Mahrez dhe Hugo Lloris, “France Football” ka zbulue edhe pesë emna tjerë.

Ata janë: Neymar, Dimitri Payet, Pepe, Paul Pogba dhe Manuel Neuer.