Francë-Shqipni, formacionet zyrtare, befasi te të dyja ekipet!

Shqipnia dhe Franca kanë publikue formacionet zyrtare.

Takimi ka me u zhvillue në stadiumin e Marseille, “Velodrome” dhe asht i vlefshëm për grupin A.

Formacioni i Francës: Lloris; Sagna, Rami, Koscielny, Evra; Kanté, Matuidi; Coman, Payet, Martial; Giroud.

Formacioni i Shqipnisë: Berisha; Hysaj, Ajeti, Mavraj, Agolli; Kukeli; Lila, Abrashi, Memushaj, Lenjani; Sadiku.

Shperndaje në: