“Futbolli i Guardiola’s asht i mërzitshëm”

Mino Raiola, menaxheri i Paul Pogbas dhe Zlatan Ibrahimovic, e ka sulmue Pep Guardiolan para derbit të Manchesterit.

Ai ka thanë se stili i lojës që aplikon Pep Guardiola asht i mërzitshëm.

“Guardiola? Unë nuk e urrej, por nuk më pëlqen. Asht nji trajner i mirë, por futbolli i tij doket shumë i mërzitshëm”, ka deklarue Raiola për ‘El Partidazo de Cope.

Shperndaje në: