Gazeta spanjolle: Ky ka me qenë trajneri i ri i Barcelones (foto)

Barcelona asht në kërkim të trajnerit të ri dhe shumë emna po lakohen si pasuesit e Luis Enrique.

Por, kohët e fundit janë shtue zanat se Valverde ka me drejtue Barcelonën janë rritë edhe ma shumë, mbasi Bilbao ka njoftue se ai nuk ka me vazhdue kontratën dhe ka me u largue në fund të edicionit.

Në listën e Barcelonës, përveç Valverdes, janë edhe Roland Koeman, Juan Carlos Unzué, Eusebio Sacristán dhe Roberto Martinez.

auto_1_1494862116-48087471494863077

 

Shperndaje në: