Gazetarja e njohun ‘len’ Shqipninë për Kosovën, ky ishte reagimi i Milot Rashicës

Gazetarja e “SuperSport”, Ilda Bejleri, ka postue nji foto në “Instagram” tue shkrue: “Sapo i thash po Kosovës”, në të cilën ka dalë në studion e “Super Sport Kosovës”. Komente të shumta ka pasë Ilda, nji ndër to ka qenë edhe Milot Rashica.

Mesfushori i Vitesses, i cili la Kombëtaren e Shqipnisë për atë të Kosovës, pak javë ma parë, ka ngacmue gazetaren dhe në të njajtën kohë ka ironizue atë pjesë të opinionit sportiv në Shqipni që e cilësoi si tradhti largimin nga Shqipnia.

“Tradhtare”, ka shkrue mesfushori në koment për foton e hedhun nga Ilda Bejleri.

ilda1 ilda2

ilda3

Shperndaje në: