Gazetarja e quen Ronaldon femën: Asht nji divë që heq vetullat!

Prezentuesja e televizionit SRF, Andrea Vetsch sulmoi ashpën Cristiano Ronaldon dhe Portugalinë para se me u përballë me Francën në finalen e 10 Korrikut.

Ajo e quejti kapitenin e Portugalisë nji divë që heq vetullat.

Jo veç yllin e Real Madrid, por gazetarja ofendoi tanë lojtarët e Portugalisë tue i quejtë femna.

Ajo tha se, ata duhet me u largue dhe me ju dhanë hapsinë burrave të vërtetë, siç janë “vikingët” e ekipit të Islandës.

 

Shperndaje në: