Gazetarja seksi: Deshna cullak nëse Granit Xhaka…

Gazetarja simpatike angleze, Nicole Holiday i ka ba nji premtim të çmendun Granit Xhakës me shokë se nëse Arsenali arrin të fitojë titullin kampion në Premier League, atëherë bukuroshja ka me pozue komplet cullak.

Gazetarja angleze asht nji tifoze e zjarrtë e Arsenalit dhe po mendon të motivojë të besuemit e Arsen Wenger për të shkrue historinë.

Mbas 6 javësh në Premier League, ekipi i Arsenalit ndodhet e 3’ta me 5 pikë ma pak se kryesuesit e Manchester City.3-i0-ik3-2-32-32-32 09546ad0fbfcdfb3c2a693eebf3e8463 screenshot_24-6

Shperndaje në: