Gjermani Nowitzki ban hajgare me penalltinë e Zaza, e pëson dhe vetë!

Ylli i NBA Dirk Nowitzki ka luejtë nji ndeshje futbolli e cila ishte paralajmërue ma herët se ka me u zhvillue për të nderue legjendën e Formula 1, Michael Schumacher.

Në momentin që Nowizki kishte për me gjuejtë penalltinë drejt gollit, ka imitue gjuejtjen e Zazas kundër gjermanëve dhe çuditnisht imitimi ishte perfekt.

Shperndaje në: