Gjimshiti foto me Rashicen: Ndonjiherë jeta nuk të jep ate që do!

Berat Gjimshiti dhe Milot Rashica ishin dy nga 4 lojtarët që janë lanë jashtë listës përfundimtare të Shqipnisë në Euro 2016.

Një ditë ma vonë mbrojtësi i Atalanta’s ka publikue nji foto në “Instagram” së bashku me talentin 20-vjeçar që aktivizohet të Vitesse në Holandë.

“Ndonjiherë jeta nuk të jep ate që do, jo sepse nuk e ke meritue, por sepse meriton ma shumë! Të gjithë çunave i uroj suksese në Francë!”, shkruen në “Instagram” Gjimshiti.

Shperndaje në: