Golli i javës (dhe jo vetëm) vjen nga Italia, kqyreni çfarë magjie!

Simone Verdi i Bolognas, po bahet gjithnji e ma shumë protagonist në këtë edicion të ri në Serie A, mbasi po shonon rregullisht për ekipin e tij Bologna, dhe atë golla shumë të bukur.

Atë që e shënoi kundër Sampdorias ishte i jashtëzakonshëm dhe pa asnji diskutim shpallet golli i javës dhe jo vetëm, mbasi hynë në konkurrencë për gollin e muejit dhe vitit.

Shperndaje në: