Golli i mrekullushëm nga bashkëpunimi Pirlo-Villa (Video)


Nji goditje kandi e ekzekutueme mjeshtnisht nga Andrea Pirlo, u shfrytëzue po aq mjeshtnisht nga David Villa, i cili shënoi me akrobaci për New York City.

Edhe pse nuk janë ma të ri, 36-vjeçari italian dhe 34-vjeçari spanjoll vazhdojnë të mahnisin tifozët me aksione të tilla.

New York City e fitoi 3-2 ndeshjen e kampionatit amerikan ndaj Vancouver Whitecaps.

Shperndaje në: