Golli që i dha fund dramës n’Anfield (Video)

Dejan Lovre ke ai që shënoi n’minutën e fundit ose ma saktë 90+1, tu i dhanë kualifkimin Liverpoolit për në gjysëfinale t’Europa League. Ndeshja e parë në Gjermani pat përfundue me barazim 1-1 dhe nji barazim 3-3 do ta eleminonte Liverpoolin nga kjo garë. Mirëpo, Lovren elektrizoi stadiumin “Anfield” me gollin që mundeni me e pa n’video.

https://youtu.be/HrX_VL-FCjI

 

 

Shperndaje në: