Griezmann vendos për të ardhmen

Antoine Griezmann doket se nuk e mendon aspak largimin nga Atletico Madridi. Edhe pse, kërkohet nga disa klube të mëdha europiane, francezi doket se asht afër rinovimit të kontratës me spanjollët.

Vet lojtari u shpreh se me “Los Colchoneros” asht në rrugën e duhun për firmosjen e marrëveshjes së re. 25-vjeçari tha më tej se, asht i lumtun për ate që ka arritun me Atleticon gjatë këtij sezoni dhe se shpreson që me fitue Champions League kundër Realit Madridit.