Grueja e Tottit shokon me deklaratën për ekipin e Romës

Grueja e Francesco Tottit, Ilary Blasi ka thanë për media se ekipi i Spalletit asht i vogël, tue e ngacmue trajnerin italian.

Roma humbi kundër Torinos në fundjavë me rezultat 3-1 tue pësue humbjen e radhës.

“Ekipi Spallettit asht i vogël dhe jo komunikativ me njani-tjetrin, ky asht problemi i trajnerit.

“Spalletti në fillim nuk e dëshironte as Tottin në ekip, po ai i kallxoi vlerat e tij me anë të përformancave në fushë”, tha Iary Blasi.

c_2_articolo_3018482_upiimagepp