Hazard i ban “lamsh” lojtarët e Liverpool

Ndeshja e zhvillueme në Anfield Road, ndërmjet Liverpoolit dhe Chelsea ka mbarue me rezultat të barabartë 1-1.

Gollin për Chelsea e shënoi belgu Eden Hazard, i cili e shkatërroi mbrojtjen vendase.

Kqyreni gollin e mrekullueshëm të Hazard, të cilit megjithatë vonë i ka dalë gjumi, sepse gjatë tanë sezonës nuk ishte në formën e tij të zakonshme. /Rrokum.TV

http://www.dailymotion.com/video/x483eca_eden-hazard-goal-hd-liverpool-vs-chelsea-0-1-11-05-2016-hd_sport