I vdes nana, por kqyreni çka bajnë tifozët për lojtarin në Holandë (video)

Kur njeriu humb nanën e tij në çdo pozicion të jetës apo profesion që ai ndodhet e vuen shpirtnisht atë gja.

Tifozët e Feyenoordit kanë kallxue dashninë dhe mbështetjen e tyne për lojtarin, Tonny Vilhena. 21-vjeçari, para do dite humbi nji nga njerëzit ma të dashun, nanen e tij.

E, në ndeshjen e fundit të ekipit holandez, tifozët knuen kangën e famshme “Never Walk Alone”.