Ibra dhe Mourinho debutojnë me trofe

Manchester United ka fitue 2-1 ne ndeshjen kunder Leicester, e vlefshme per Superkupen e Anglise.

Ibrahimovic ka lane shejen e tij ne kete ndeshje, mbasi qe ka shenue gollin e dyte dhe te fitores per ekipin e tij, tue i dhane keshtu edhe trajnerit te tij Jose Mourinho nji start me trofe si drejtues i Manchester United, transmeton Rrokum.TV.