Ibra rikthehet n’Itali, por askush nuk e kishte mendue këtë ekip?!

ibra

Zlatan Ibrahimovic e ka zyrtarizue largimin nga PSG, tue thanë se bile ka vendosë edhe për ekipin e ri, tue mos zbulue emnin e ekipit.

Janë përmendun shumë ekipe nga mediat, tue përfshi Manchester United, Milan, Juventus, por askush nuk e kishte përmend nji ekip, që simbas njoftimeve të fundit, mundet me qenë pikërisht ekipi i ri i Ibras, transmeton Rrokum.TV.

Në Itali po qarkullojnë lajme se, Ibra mundet me nënshkrue me ekipin e Napolit. Kjo mundet me ndodhë nëse largohet sulmuesi kryesor Gonzalo Higuain.

Ibra në të kaluemen kishte deklarue se i pëlqen qyteti i Napolit dhe tifozët. /Rrokum.TV

Shperndaje në: