Inter gjen trajnerin e ri, qe kush asht

Interi ka fitue sot perballe Crotones me rezultat 3-0 edhe pse 3 gollat erdhen ne çerekun e fundit te ndeshjes.

Por, lajmi per Interin asht se ata doket se kane gjete trajnerin e ri, mbasi kane shkarkue Frank De Boer, shkruen Rrokum.TV.

Fjala asht per trajnerin italian, Stafano Pioli, ish trajner i Chievo dhe Lazio./Rrokum.TV

Shperndaje në: