Interi mundet me angazhue trajnerin e mirënjohun

Guus Hiddink mundet me u emnue trajner i ri i Interit.

Ish menaxheri i Chelsea asht shfaqë si kandidat i “Nerazzurrëve” mbas shkarkimit të Frank de Boer.

Dhe, tabloidi britanik “Daily Mail” raporton se holandezi mirëpret mundësinë e drejtimit të ekipit italian.