Ish lojtari i njoftun: Jam i gatshëm me u ba selektor i Kosovës (foto)

Ish lojtari i njoftun i Kroacisë, kosovari Ardian Kozniku, keto dite ka qene ne Kosove, ndersa ka dhane nji interviste per Korneri.net.

Ai ne mes tjerash, asht shprehe i gatshem me marre drejtimin e kombetares se Kosoves, transmeton Rrokum.TV

“Une disa here kam thane se jam i gatshem, por nuk varet prej meje. Jam i gatshem dhe i shkolluem per kete dege dhe kam pervojen e duhun per trajner”, thote Kozniku.