Ismet Munishi i shkruen Carlo Ancelotti’t(foto)

Trajneri kosovar, Ismet Munishi i ka shkrue trajnerit të njoftun italian, Carlo Ancelotti, kur ai kishte publikue një foto në festën birrës “oktoberfest”, në Gjermani. Ancelotti ishte komentue mjaftë, por nuk e la pa shkrue edhe Ismet Munishi.

Ai e quen atë Don Carlo, (Zotni Karlo) tue i shkrue se e respekton si njeri dhe si trajner.

“Don Carlo, respekte për nji njeri dhe trajner si ju”, ka shkrue Munishi në foton e publikueme nga Ancelotti.

Shperndaje në: