Italianët priten si heroj. Zaza: Kështu i gjuej gjithmonë penalltitë

Kombëtarja italiane edhe pse asht eliminue në çerekfinale të Europianit nga Gjermania, asht pritë mes duartrokitjesh dhe përqafimesh, sapo asht kthye në Itali.

Ndërkohë që, Zaza ka ba shaka me gazetarët për penalltinë e humbun mbramjen e djeshme, tue thanë se kështu gjuej përherë.

Shperndaje në: