Januzaj godet Mourinho’n dhe Manchester United’in

Duket se largimi nga Manchester United e ka prekë mesfushorin shqiptar, Adnan Januzaj.

Adnan Januzaj ka thanë se ka me punue humë te Real Sociedadi për me ju tregue “Djajve të Kuq” se çka kanë humbë.

“Mourinho asht trajner i shkëlqyem, por nuk kam pasë shumë raporte të mira me të”, tha Januzaj.

“Ajo çka due është me ju dëshmue se jam lojtar i mirë dhe se Manchester Unitedi gaboi që më lshoi”, shtoi Januzaj.