Juventus gati me ba goditjen ma të madhe

Juventus doket shume aktiv ne merkato sivjet, tue ba me dije se kete vit mendojne per torfeun e Champions League.

Mbas afrimit te emnave si Dani Alves, Miralem Pjanic dhe Medhi Benatia, tash radhen e ka sulmuesi i jashtezakonshem Gonzalo Higuain, transmeton Rrokum.TV.

Sic shkruen Gazzeta Dello Sport, Juventus jane te gatshem me i ofrue Napolit 60 milione euro dhe lojtarin Robert Pereyra, por Napoli deshiron edhe mbrojtesin e ri italian Rugani.

Mbetet me u pa ne ditet ne vazhdin cka kane me prodhue keto bisedime. /Rrokum.TV