Juventus goditje të dyfishtë në ditën e fundit të merkatos

Juventus ka ba dy goditje te medha per ta kompletu nji vere me plote blemje.

Sot kampioni i Italise ka ble mesfushorin belg Axel Witsel dhe ka rikthye ne ekip mesfushorin e Chelsea Juan Cuadrado.

Juventus ka ba merkato te bujshme sivjet tue angazhue lojtare si Pjanic, Higuain, Pjaca, Benatia etj…

Shperndaje në: