Karikatura e ditës – Ibrahimovic!

ibra

Personazhi kryesor i karikaturës së ditës asht sulmuesi i PSG’s, Zlatan Ibrahimovic.

Goal.com ka publiku karikaturën e ditës, ku personazhi kryesor asht ylli i PSG’s dhe Suedisë, Zlatan Ibrahimovic.

Ky i fundi ka thanë se deshiron të bahet si Rambo.

 

rambo

Shperndaje në: