Karriera e Ronaldinhos sapo ka marrë nji kthesë tjetër interesante

Ronaldinho mundet me realizue nji transferim sensacional në kampionatin amerikan, MLS.

Legjenda braziliane, që mbas mbrami ka luejt për Fluminensen, kishte konfirmue se ka me u pensionue në fund të edicionit.

Por, gazetari brazilian, Andre Herman ka zbulue se ish-ylli i Barcelonas dhe Milanit mundet me kompletue transferimin e tij vitin e ardhshëm.