Kësaj radhe doket se asht përnime

Simbas “Daily Record”, Juventus dhe Manchester United kanë ra dakord për shifrat e operacionit Pogba.

Transferimi ka me u krye për 110 milionë funte, ku Juve ka me i fitue 83.8 milionë, ndërsa agjenti i lojtarit, Mino Raiola, 25.1 milionë.

Zyrtarizimi dhe prezentimi i Pogba’s pritet me u ba gjatë fundjavës.

Shperndaje në: