Kështu doket stadiumi “Loro Boriçi” tash!

Stadiumi ikonik “Loro Boriçi”, asht ba gati për ndeshjen Kosovë- Kroaci.

Sot prej orës 20-45 stadiumi pritet me qenë arena ku kanë me u bashkue mija tifoz nga Kosova dhe jo vetëm.

Blic ka sigurue disa foto të stadiumit Loro Boriçi, disa orë para se me startue ndeshja historike për reprezentacionin e Kosovës.

Terreni duket se asht në gjendje të mirë dhe i ploteson krejt kerkesat e futbollistëve.

 

 

Shperndaje në: