Kështu festonin lojtarët e ekipit brazilian para do dite (video)

Ekipi brazilian i Chapecoense ishte kualifikue ne finalen e Kupes se Amerikes Jugore ku kishte me luejt kunder Atletico Nacional nga Kolumbia.

Kjo video kallxon momentet e festes se ekipit brazilian, i cili sot u perfshi nga nji aksident i rande me aeroplan dhe ende nuk dihet fati i ketij ekipi, transmeton Rrokum.TV.