Kështu i quen Taulant Xhaka lojtarët e Serbisë

Sot janë ba dy vjet nga ndeshja mes Serbisë dhe Shqipnisë në futboll.

Mbas nji incidenti mes futbollistëve, ndeshja u shty dhe Shqipnia fitoj 3 pikë në tavolinë tue u kualifikue kështu në Kampionatin Europian, Francë 2016.

Ndërsa, sot në rrjetin social Facebook, Taulant Xhaka i ka quejt zogjë të pulave futbollistët e Serbisë.

”100 zogj t’pulav kunder 1 LUANI’‘ ishte postimi i plotë i futbollistit të Kombëtares së Shqipnisë.

Shperndaje në: