Kështu u festue ditëlindja e De Biasit në Francë

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikue disa foto të festimit të ditëlindjes së trajnerit të kuqezijve Gianni De Biasi.

Në këtë festë ishin të pranishëm thuejse tanë futbollistët e kombëtares së Shqipnisë, si dhe presidenti i FSHF’s, Armand Duka.

 

13427861_980583578707538_1719767076524953202_n

13417605_980583582040871_4222274932276961825_n

Shperndaje në: